100 lat Niepodległości  
100 lat Niepodległości
 

Dziś w  przedszkolu cały dzień odbywają się główne obchody 100 rocznicy odzyskania  przez Polskę niepodległości. Wszystkie dzieci są dziś bardzo uroczyście ubrane w barwy narodowe. Rano każda grupa przedstawiła program artystyczny.

Dokładnie o godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski, włączając się tym samym w bicie “Rekordu dla Niepodległej”

                                                      

Kolejnym etapem był pokaz mody patriotycznej. Podczas spaceru po czerwonym dywanie, przed licznie zgromadzoną publicznością niektóre przedszkolaki wykazały się świetnym talentem aktorskim.

 

Na koniec dzieci wyruszyły m.in. do okolicznych przedszkoli, szkół i sklepów, aby rozdać warszawiakom samodzielnie wykonane symbole narodowe.

Ci którzy zostali do podwieczorku mogli skosztować pysznej pannacotty nazwanej przez Panie kucharki “patriotką”, oczywiście w barwach biało-czerwonych

Do końca przyszłego tygodnia na korytarzu będzie stała “ścianka fotograficzna” przy której zachęcamy do wykonywania wspólnych zdjęć ze swoimi pociechami, z symbolami narodowymi