Świąteczna akcja charytatywna

Od 9 do 13 grudnia trwała w naszym przedszkolu świąteczna akcja charytatywna „Razem na Święta” na rzecz Fundacji Gajusz, prowadzącej hospicja dla dzieci i ośrodek preadopcyjny Tuli Luli.
W ramach niej zbieraliśmy dary rzeczowe oraz fundusze na kiermaszu świątecznym, dodatkowo grupa Zielona zorganizowała przedstawienie z biletami wstępu, z którego dochód przeznaczony był na zakup rzeczy dla ośrodka preadopcyjnego i hospicjum stacjonarnego dla dzieci.
Zebraliśmy rzeczy i pieniądze o łącznej wartości ponad 5.000 zł!

20 grudnia, tuż przed Świętami, dary oraz puszka z kiermaszu świątecznego zostały dostarczone do siedziby Fundacji w Łodzi. Tam przedstawicielka grupy pomarańczowej razem z pracownikiem Fundacji jeszcze raz komisyjnie przeliczyli zebrane pieniądze :).

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję za tak wielką ofiarność i otwarte serce.