Świąteczny czas w grupie Brązowej  
Świąteczny czas w grupie Brązowej
 

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy- pełen radości i wzruszeń,  poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszej grupie rozpoczęliśmy przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia. Poprzez realizację tematyki kompleksowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia dzieci pogłębiały swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Wykonaliśmy ozdoby, którymi udekorowaliśmy naszą choinkę. Wykonaliśmy ozdobne bombki. Dzieci chętnie śpiewały kolędy, pastorałki oraz piosenki o tematyce zimowo-świątecznej. Dziewczynki w naszej grupie bawiły się się tańcząc z obręczami „Taniec śnieżynek” do piosenki Hallelujah. Chłopcy zmienili się w świątecznego agenta a wszystkie dzieci wyczarowały wspólnie „Zaczarowany śnieg”. Wszystkim Rodzicom dzieci z grupy Brązowej życzymy Wesołych Świąt.