Zawody sportowe „Biało-Czerwoni”  
Zawody sportowe „Biało-Czerwoni”
 

Dnia 25 października odbyły się zawody sportowe „Biało-Czerwoni”. Dzieci przybyły do przedszkola w barwach narodowych wyposażone w kibicowskie gadżety. Pan Mariusz, instruktor gimnastyki, przygotował dla nich pięć konkurencji. Przed rozpoczęciem rywalizacji dzieci złożyły przysięgę o przestrzeganiu zasad i dołożeniu starań, by wszyscy bawili się doskonale. Pierwszym zadaniem było przeniesienie jajka na plastikowej łyżce bez upuszczenia – konkurencja ta wymagała dużej koncentracji i skupienia. Później przyszedł czas na podskoki w workach. Następnie dzieci miały za zadanie podbiec do pachołka i przełożyć szarfę przez całe ciało w pozycji stojącej. Czwartym zadaniem było sianie nasionek marchewki – woreczków do kolorowych krążków. Ostatnią konkurencją było natomiast zbieranie woreczków z zawiązanymi oczami. Na zakończenie zawodów wszystkie przedszkolaki otrzymały drobne upominki – nagrodę za udział i kibicowanie.