Jadłospis

Jadłospis:

PONIEDZIAŁEK 03.10

Śniadanie:

owsianka na mleku (200ml) – chleb wieloziarnisty (mąka pszenna,
żytnia)(50g) – masło (z mleka)(3g) – ser żółty (z mleka)(25g) –
rzodkiewka (30g) – herbata z cytryną (200ml)
II śniadanie: pomarańcza (110g)

Obiad:

zupa gołąbkowa z mięsem mielonym (bulion mięsno – warzywny
zaw.seler) (220ml) – makaron (mąka pszenna, jaja) z truskawkami i
jogurtem (z mleka)(190g) – mięta (200ml)

Podwieczorek:

tosty pszenne z szynką i serem żółtym (z mleka)(2 szt) – ketchup
własnego wyrobu (zaw.gorczycę)(4g) – ogórek zielony (30g) – herbata
owocowa (200ml)
przegryzka: jabłko (70g)

WTOREK 04.10

Śniadanie:

kajzerka (mąka pszenna)(50g) – masło (z mleka)(6g) – jajecznica na
szynce (130g) – pomidor (30g) – herbata z limonką (200ml)
II śniadanie: jogurt (z mleka) owocowy (150ml)

Obiad:

zupa krem z brukselki (bulion warzywny zaw.seler)(220ml) – gulasz
wołowo – wieprzowy z kaszą gryczaną (190g) – ogórek kiszony (35g) –
kompot wiśniowy (200ml)

Podwieczorek:

bagietka słowiańska (mąka pszenna, żytnia)(50g) – masło (z mleka)(6g)
– pasta z wędzonej makreli ze szczypiorkiem (35g) – papryka (30g) –
herbata z cytryną (200ml)
przegryzka: orzechy i suszone owoce (35g)

ŚRODA 05.10

Śniadanie:

płatki kukurydziane na mleku (200ml) – kajzerka (mąka pszenna)(40g) –
masło (z mleka)(3g) – kiełbasa krakowska (25g) – rzodkiewka (30g) –
herbata z cytryną (200ml)
II śniadanie: melon (110g)

Obiad:

zupa krem z pieczonej papryki (bulion warzywny zaw.seler) z płatkami
migdałów (220ml) – kotlet mielony (mąka pszenna, jaja)(110g) –
ziemniaki (90g) – buraki na ciepło (45g) – kompot wieloowocowy (200ml)

Podwieczorek:

pizza (mąka pszenna) z szynką i serem żółtym (z mleka)(130g) –
papryka (30g) – herbata czarna (200ml)
przegryzka: panna cotta (mleko) truskawkowa (60g)

CZWARTEK 06.10

Śniadanie:

płatki jaglane na mleku (200ml) – chleb słonecznikowy (mąka pszenna,
żytnia)(40g) – masło (z mleka)(3g) – polędwica sopocka (25g) –
rzodkiewka (30g) – herbata owocowa (200ml)
II śniadanie: banan (110g)

Obiad:

zupa fasolowa (bulion mięsno – warzywny zaw.seler)(220ml) –
polędwiczki wieprzowe w sosie śmietanowym (z mleka)(110g) – kasza
bulgur (pszenica)(45g) – marchewka z groszkiem (45g) – kompot
śliwkowy (200ml)

Podwieczorek:

grzanki z chleba żytniego z twarożkiem (z mleka) duszoną gruszką i figą
(2szt) – kakao (z mleka)(200ml)
przegryzka: marchewka w słupki (35g)

PIĄTEK 07.10

Śniadanie:

bagietka słowiańska (mąka pszenna, żytnia)(50g) – masło (z mleka)(6g)
– pasta z szynki i sera żółtego (z mleka)(35g) – ogórek zielony (30g) –
herbata owocowa (200ml)
II śniadanie: śliwka (90g)

Obiad:

barszcz ukraiński z ziemniakami (bulion mięsno – warzywny
zaw.seler)(220ml) – ryż zapiekany z jabłkiem i bitą śmietaną (z
mleka)(190g) – sok tłoczony (200ml)

Podwieczorek:

chleb pełnoziarnisty (mąka pszenna, żytnia)(60g) – masło (z mleka)(6g)
– pasta rybno – jajeczna (35g) – ogórek małosolny (30g) – herbata czarna
(200ml)
przegryzka: kalarepa (35g)


Do posiłków dzieci otrzymują wodę mineralną  i mają do niej nieograniczony dostęp przez cały dzień. Zarówno na śniadanie jak i podwieczorek oprócz pieczywa wskazanego w jadłospisie podajemy pieczywo mieszane

Elementy jadłospisu mogą ulec zmianie

Podane cyfry oznaczają alergeny
Informacja o alergenach na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady EU w sprawie przekazania konsumentom informacji na temat żywności.

Substancje lub produkty powodujące alergie lub reakcje nietolerancji:

    • 1 – zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany)
    • 2 – skorupiaki
    • 3 – jaja
    • 4 – ryby
    • 5 – orzeszki ziemne (arachidowe)
    • 6 – soja
    • 7 – mleko (łącznie z laktozą)
    • 8 – orzechy drzewne (migdały, orzechy laskowe, włoskie, nerkowca, pekan, brazylijskie, makadamia, pistacje)
    • 9 – seler
    • 10 – gorczyca
    • 11 – nasiona sezamu
    • 12 – dwutlenek siarki i siarczyny > 10 mg/kg
    • 13 – łubin
    • 14 – mięczaki